Магазин

Школа нігтьової естетики Віолетти КадькалоІнтернет-магазин

Комбінований манікюр + Артдизайн

IMG_8935У групі мах 7-8 чоловік. Тривалість курсу 1день.

ОБОВ’ЯЗКОВО ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ: умови стосовно завдатку можна прочитати тут.

Надзвичайно легка техніка КомбіМанікюру✂️: зрозуміла, швидка та “якісно чиста”. Для будь-якої кутикули, для будь-якого типу шкіри, результат буде завжди ідеальним, проте Вам потрібно для цього працювати ножичками.

Хто може йти вчитись на цей курс? Майстри, які як мінімум закінчили класичний манікюр (практика не менше 4 міс., та чистка не повинна тривати більше 1 год.), та бажають зробити свої чисточки ідеальними. Якщо в роботі у вас є задирки, або ви не повнісю можете забрати всі шкірочки під кутикулою, а коли намагаєтесь дочистити свою роботу – бац – і йде кров, ну і якщо ви зрізаєте кутикулу кусачками і вона у вас далеко не ідеальна – тоді вам до нас на навчання.

Також, на даному курсі ми будемо працювати з двома дизайнами у техніці арт-дизайн. Проте, не плутайте, це не є курс по дизайну Арт-Омбре, техніки цього курсу на КомбіМанікюру ми не вивчаємо! Що саме за дизайн Ви будете практикувати залежить від рівня вашої підготовки та вмінь та на розсуд викладача.

Ми будемо відпрацьовувати на 2х моделях комбі, гель-лак встик до кутикули і усілякі мої lifehacks по ідеально-естетичному вигляді нашої роботи. Крім цього, у вас буде можливість навчитись сучасним технікам фотографування нігтів, розповім яке має бути світло, лампа та лампочка.

Що нового ви дізнаєтесь та навчитесь? Gnci8OJuU2Q

  • ідеальну техніку комбіманікюру (я навчу вас працювати ножичками надзвичайно чисто та без зайвих рухів!)
  • вирівнювання нігтів “чудо-базою” із ідельними бліками та правильними апексами
  • lifehacks щоб гель-лак не розтікався по кутикулі
  • як мінімум 2 техніки нанесення гель-лаку встик до кутикули 
  • сучасні арт-дизайни
  • звичайно знов будемо говорити про стерилізацію та дезинфікацію
  • і ще багато іншого і цікавого 

Учню потрібно мати з собою:

Важливо! Якщо у вас немає ножичок для манікюру – то не купуйте будь-де і будь-що, бо там дешевше або вам порадив продавець, який поняття “зеленого” не має як робити хороший манікюр! Власне, саме хороші ножички становлять 90% успіху вашого манікюру. Ви можете придбати їх прямо у нас в школі, попередньо замововивши. “У нас” – не тому, що нам потрібно на Вас заробити, а тому що ми знаємо, “якими” ножичками вийде ідеальний результат і саме такими буде працювати викладач. У нас дві торгові марки, на яких ми працюємо, ціни на них, щоб порівняти чи у нас “шалена” націнка у порівнянні із іншими магазинами, ви можете переглянути в нашому інтернет-магазині shop.violetnails.com.ua