Магазин

Школа нігтьової естетики Віолетти КадькалоІнтернет-магазин

Китайський розпис нігтів

Тривалість навчання 2 дні.  Кількість чоловік у групі 6-8. По закінченні курсу видається Сертифікат
Програма розрахована для майстрів, які пройшли базовий рівень Художнього розпису та Розпис гель-фарбами, а також для тих, хто бажає підвищити свою кваліфікацію та зацікавити своїх клієнтів новими дизайнами і вмінням і виділити свій розпис серед інших майстрів. Дана програма включає дизайни, що виконуються як акриловими фарбами та і гель-фарбами.
dddРоботи викладача та учнів з курсу можна переглянути тут.
Навчання проводиться на матеріалах школи. 

Що я Вас навчу? Власне, працювати із пласким пензликом, відчувати його, як правильно його тримати в руціі як перекручувати, куди дівати пальці, які заважають малювати, і ще багато корисної інформації, яка використовується як у роботі із акриловими фарбами, так і з гель-фарбами або гель-лаками. 
На курсі ви навчитесь малювати у чотирьох техніках розпису пласким пензлем, і також різноманітні квіти: ромашки, трилистники, хризантеми, декілька видів троянд, метеликів, кали, лілії, різноманітні листочки та багато іншого, абстракцію.
Вчити я Вас буду на своїх власних авторських трафаретах, намальованих мною вручну, кожен дизайн у мене в школі намальований покроково, та після проходження навчання, Ви будете не просто мати намальовані дизайни з курсу, а ще і цілу купу покрокових майстер-класів, які Вам допоможуть у роботі.

Також ми з Вами розглянемо:

  1. Підбір кольорів та вміння поєднувати їх між собою у китайці.
  2. Навчання мазків китайки як на папері, так і на нігтях.
  3. Робота з фарбою: консистенція фарби, правила розмішування фарби з водою.
  4. Робота гель-фарбами: техніка мазка.

Учню при собі потрібно мати:

  • кісточку плоску скошену №4 – 2 шт.,
  • лайнер синтетика 10 мм., синтетика кругла № 0,
  • натуральну круглу кісточку фірми  або ROSA або Roubloff №00, №0, №1, №2,
  • тіпси білі та чорні (не молочні і не прозорі), бафік, блокнот та ручку,
  • кісточки для художнього розпису і НЕ мають бути в гель-лаку, гелі і т.д. 

hhh

Для чого закінчувати курс художнього розпису перед китайським, якщо у вас й так “все гарно” виходить? Все дуже просто, – розпис пласким пензлем неможливий без додаткових промальовок, тонких контурів та просто декору за допомогою азів художнього розпису (напр. оздобити дизайн ажуром, сіточкою, завитками, капельними мазками і т. д. ). Великі складнощі виникають у майстрів, коли виходить китайка, проте малюнок псується грубими промальовками, асиметричними листочками та просто нерозумінням композиції дизайну в цілому (яка за розміром має бути серединка, де саме “вліпити” листочок, асиметрія крил у метелика та багато інших нюансів). І результат –  в учня є лише заготовки китайського розпису. Не маючи художньої бази ви будете відволікатись на те, як правильно робити саме “додаткову” роботу – промальовувати дизайн і загальна картина вашого навчання не буде такою як ви сподіваєтесь.