Школа нігтьової естетики Віолетти Кадькало

Китайський розпис. New look

Тривалість навчання 2 дні.  Кількість чоловік у групі 8-10. По закінченні курсу видається Сертифікат
Програма розрахована для майстрів, які пройшли Класику розпису у нашій школі, а також для тих, хто бажає підвищити свою кваліфікацію та зацікавити своїх клієнтів новими дизайнами і вмінням, і виділити свій розпис серед інших майстрів. Дана програма включає дизайни, що виконуються гель-фарбами.

Потенційним учням читати програму повністю до кінця.
Обов’язково для ознайомлення: умови стосовно завдатку та оплати (читати тут).

Роботи викладача та учнів з курсу можна переглянути тут.

Навчання проводиться на матеріалах школи. 

Що я Вас навчу?

Власне, працювати із плоским пензлем, відчувати його, як правильно його тримати в руці, як перекручувати, куди дівати пальці, які заважають малювати.

Цей курс китайського розпису нігтів не просто оновлена програма “старого курсу” – це цілком новий погляд на роботу плоским пензлем у такому популярному сьогодні стилі мінімалізму! 
Вчити я Вас буду на своїх власних авторських трафаретах, намальованих мною вручну, кожен дизайн у мене в школі намальований покроково, та після проходження навчання, Ви будете не просто мати намальовані дизайни з курсу, а ще і цілу купу покрокових майстер-класів, які Вам допоможуть у роботі.

Також ми з Вами розглянемо:

  1. Підбір кольорів та вміння поєднувати їх між собою у китайці.
  2. Навчання мазків китайки як на папері, так і на нігтях.
  3. Робота гель-фарбами: техніка мазка.

Учню при собі потрібно мати:

  1. кісточку плоску скошену №4  (ціна);
  2. лайнер синтетика короткий (7 мм) (ціна) та довгий (11 мм) (ціна);
  3. круглу кісточку №2 (ціна);
  4. матовий топ (ціна);
  5. топ (ціна);
  6. тіпси (ціна) заздалегідь підготувати та покрити матовим топом: чорні, сині, бордові, голубі, лілові – всіх по 3 шт. (або подібні кольори)

Для чого закінчувати Класику розпису перед китайським, якщо у Вас й так “все гарно” виходить? Все дуже просто, – розпис плоским пензлем неможливий без додаткових промальовок, тонких контурів та просто декору за допомогою азів художнього розпису (напр. оздобити дизайн ажуром, сіточкою, завитками, капельними мазками і т. д. ). Великі складнощі виникають у майстрів, коли виходить китайка, проте малюнок псується грубими промальовками, асиметричними листочками та просто нерозумінням композиції дизайну вцілому (яка за розміром має бути серединка, де саме “вліпити” листочок та багато інших нюансів). І результат –  в учня є лише заготовки китайського розпису. Не маючи художньої бази Ви будете відволікатись на те, як правильно робити саме “додаткову” роботу – промальовувати дизайн і загальна картина Вашого навчання не буде такою як Ви сподіваєтесь.