Магазин

Школа нігтьової естетики Віолетти КадькалоІнтернет-магазин

Акварель, 3 рівень

Тривалість навчання 1 день.  Кількість чоловік у групі 6-8. По закінченні курсу видається Сертифікат. 

Переглянути роботи наших учнів з курсу можна тут.

Програма розрахована для майстрів, які пройшли базовий рівень Художнього розпису та Розпис гель-фарбами, а також для тих, хто бажає підвищити свою кваліфікацію та зацікавити своїх клієнтів новими дизайнами і вмінням і виділити свій розпис серед інших майстрів. Дана програма включає дизайни, що виконуються акварельною технікою гель-фарбами та гель-лаками.

На цьому курсі я навчу Вас змальовувати роботу саме так, як Ваш клієнт показав на картинці, а Ваш результат при цьому буде не просто приблизно десь-там нагадувати, те що хотів клієнт, а власне “саме ТЕ”. Я навчу швидко малювати, на перший погляд, дуже складні дизайни. Так як цей курс є моїм авторським, і такого роду дизайнів ще немає в жодній школі, то Ви будете поза конкуренцією між іншими майстрами! Адже, гарно зробленим френчем вже не сильно то й можна здивувати нашого клієнта, а от папугою, або слоном в мініатюрі – ТАК! І, насправді, ці всі дизайни малюються досить швидко, а якщо ви часом забудете, як ви іх малювали у мене на курсі – то завжди зможете скористатись покроковим майстер-класом, який буде для кожного малюнку на курсі.

Отже, прийшов час стати на декілька сходинок вище у своїй професії, заробляти більше за намальований дизайн, отимувати більше насолоди від роботи, особливо тоді, коли ви реально круто щось намалюєте! 

Учню при собі потрібно мати:

  • лайнер синтетика 7-10 мм (ціна);
  • кісточка “язик” мала
  • кругла кісточка синтетика №0, №1 або №1,5 або №2 (ціна);
  • топ (для покриття готових дизайнів) (ціна);
  • білі тіпси (ціна). 

 Програма курсу постійно оновлюється, доповнюється та удосконалюється.