Магазин

Школа нігтьової естетики Віолетти КадькалоІнтернет-магазин

Викладний френч на довгих нігтях, 3 рівень складності

У програму даного спецкурсу входить одна робота з подовження нігтьового ложа та викладним френчем.
Форма нігтя у цьому курсі може бути КВАДРАТ/МИГДАЛЬ/ПАЙП/МОДЕРН.
Учень не вибирає програму на свій розсуд, а проходить згідно графіку навчання на поточний місяць і зформованої теми викладачем.
DSC01514-5

Курс розрахований для практикуючих майстрів, що пройшли базовий рівень навчання по арочному моделюванню гелевих нігтів а також Викладний френч на коротких нігтях та бажають підвищити свій рівень майстерності у роботі із довгими фешн-нігтями.

Фешн-роботи викладача можна переглянути тут.

Навчання проводиться на моделі та відпрацьовується на одній руці, зайнятість повний робочий день (з 10 ранку і не раніше 19:00), або до повного завершення учнем своєї практичної роботи.

Що ми будем робити: вчитись швидко викладати подовження нігтьового ложа гелями-желе, правильно обпилювати його, та робити внутрішній декор нігтя. Кожен крок буде схематично зображений, а кожен рух по обпилу нігтів ми поетапно запишемо. Ми будемо працювати фрезером, викладати матеріал якісними гелями, що не течуть. Ви навчитесь правильно підставляти та зажимати форми, а також навчитесь “любити” викладати ложе))), бо це не складно) просто треба знати деякі “нюанси”, які я вам радо покажу і поділюсь своїми знаннями та навиками! 

Теоретичні аспекти програми:
архітектура сучасного нарощеного нігтя;
правильна підготовка та постановка шаблону на певну форму нігтя (квардат чи/пайп чи/ мигдаль чи/ модерн) під різні типи натуральних нігтів;
фрезерна підготовка нігтьової пластини до нарощення;
схема викладки матеріалу; 
покрокова схема обпилу гелевих нігтів фрезером, аналіз фрез та їх призначення.

Практика: Моделювання нігтів гелями-желе по  заданій формі на шаблони(форми), подовження нігтьового ложа, викладний декорований френч. Довжина нігтів – цілий шаблон.

При собі учню потрібно мати:

  • блокнот та ручку;
  • манікюрний інструмент (ціна);
  • кісточку для моделювання нігтів гелем (ціна);
  • кісточку для френчу (ціна), кісточку для гель-лаку (ціна);
  • фрезер (ціна).

Також, Ви можете пройти навчання на нашому фрезері. Але, кількість фрезерів у нас в школі обмежена, тому вам потрібно при записі на навчання взнати у менеджера чи є вільний фрезер. Крім того, ціна навчання на нашому фрезері складає + 300 до вартості навчання. 

P.S. якщо ж Ви прийшли на курс та Ваш фрезер виявився малопотужним (вібрує “носик” фрези і ви впринципі ніяким чином не здатні таким фрезером навчитись технікам апаратного манікюру, проте здатні “покалічити” модель) – Вам прийдеться прямо на курсі взяти в оренду фрезер за додаткову плату!