Магазин

Школа нігтьової естетики Віолетти КадькалоІнтернет-магазин

Аерографія

Навчання триває один день, вартість 1000 грн. (на вашому аерографі) або 1300 грн. (коли берете в нас аерограф в оренду).  У групі мах 10 чоловік. Будь ласка, перечитайте програму повністю до кінця, та зверніть увагу які потрібно мати з собою тіпси (особливо, якщо Ви плануєте бути нашим учнем).d_Kno0RmzM4

Роботи викладача та учнів по Аерографії можна переглянути тут.

Аерографія в нейл-індустрії – це широкий спектр неповторних дизайнів, які виконуються за декілька хвилин, а виглядають ніби їх годину малювали. Що можна робити аерографом на нігтях? Як мінімум ідеальне омбре, будь-які розтушовки в декілька кольорів, неймовірні графічні та абстрактні дизайни. Великим плюсом є те, що ви можете зробити “мереживний” дизайн на нігтях за 2 хв. у будь-якому кольорі та будь-якої складності. Дизайни для вибагливих наречених “біле на білому” для нейл-аерографії одне задоволення – ексклюзивно, швидко, якісно і звичайно ви у модному тренді, а також “ваша наречена”! Розширити палітру аерографних дизайнів допоможуть спеціальні трафарети, які мають різноманітний дизайн візерунка, починаючи від завитка та закінчуючи метеликами, звірятками, пальмами, сніжинками і т.д. Аерографія поєднюється із будь-якою технікою дизайну в нейл-арті, просто треба знати певні нюанси, якими я радо з вами поділюсь. Аерографія – це модна новинка, яка тільки-тільки починає з’являтись на нігтях у наших клієнтів, тож будьте у тренді!

Аерографія незамінна для майстрів, які не вміють малювати, які не вміють малювати складні дизайни, дуже довго виконують розпис, ну короче, Ви зрозуміли – це швидко та круто! 

Що потрібно з собою мати на курс (навчання на наших розхідних матеріалах)

  • аерограф (придбати у нашому інтернет-магазині тут)
  • тіпси на віялі, покриті гель-лаком з топом та забафлені ( 20 шт. білих, 10 шт. чорних, 5 шт. кольорових будь-яких, 5 шт. з “котячим оком”; якщо не працюєте “котячим оком” – тоді 10шт. кольорових будь-яких).
  • будь ласка, забафте тіпси вдома!
  • новий бафік
  • все решта ми надаємо.

 Будь-які необхідні матеріали: аерограф, трафарети. мереживо ви можете прибдати у школі, а також при необхідності фарби для аерографії, станцію для миття аерографа, щіточки для очистки і т.д.

Інструктори курсу – Віолетта Кадькало та Юлія Мацкевич; відпрацюємо приблизно до 30 дизайнів, (залежить від вашого вміння “швидко” вчитись)

Після закінчення навчання видається  Сертифікат.